KONST / Litografier / Färglitografi 16338389

nr 1633 8389

Margareta Petré

(f. 1943), Sverige

Landskap. Signerad, numrerad EA, daterad -91. Färglitografi, bildmått: 68x48 cm, yttermått inklusive ram: 102x73 cm

Kondition: lös i ram

Margareta Petré, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juli 2024
kl 19:49:53

29/7 15:47:06 1      Vinnande bud

Margareta Petré

Läs mer om Margareta Petré